Home

Hodinová dílna DIY Praha již není v provozu. Spolu s našimi bývalými členy zakládáme novou organizaci, Sdílnu („Sdílená dílna“), která na tu původní naváže. Už se nebude jednat o poskytování služeb klientovi, ale spíše o společně řízený projekt.

 

Hodinovou dílnu DIY Praha najdete pár kroků od stanice metra Kolbenova.

 

 ———————————————————————————————————
Hodinová dílna pro každého! Smyslem naší víceúčelové dílny je vytvořit tvůrčí prostor otevřený spolupráci, který uspokojí potřeby každého, kdo chce uskutečnit svůj projekt, bez ohledu na úroveň dovedností. Poskytujeme prostory a nářadí, abyste si mohli vyrobit, opravit či vytvořit téměř cokoli.

Chcete vědět, co se u nás nedávno dělo a co se chystá? Tak čtěte:

Jste tu poprvé a nevíte, jak to u nás chodí? Pak nesmíte minout:


 • Jak to u nás funguje?

  Hodinová dílna DIY Praha je víceúčelový prostor, kde může každý vyrobit, opravit či vytvořit téměř cokoli. Vy máte nápad a plán – my vám k tomu poskytneme nářadí, prostor a potřebný materiál. A případně i pomoc a radu, bude-li potřeba.
 • Dílna

  Hodinová dílna DIY Praha zabírá plochu téměř 1.000 m2 a je rozdělená na pracovní místnosti dle typu práce – práce se dřevem, práce s kovy, nátěry a dokončování, garáž pro opravu motorek a menších automobilů a místnost pro umělecké činnosti a ruční práce. Každý prostor je vybaven potřebným nářadím a zařízením pro práci s příslušným materiálem.
 • Činnosti

  U nás se pořád něco děje – zajímaví lidé tu tvoří zajímavé věci. Krom jiného se u nás restauruje i vyrábí nový nábytek, vytváří se divadelní kulisy, renovují kola. Pořádáme i pravidelné kurzy, kde je možné se leccos naučit nebo vypilovat stávající schopnosti.
 • Rezervace

  Naplánujte si svůj DIY projekt a začněte na něm pracovat. Kontaktujte nás a zarezervujte si čas.